27/04/2020

Aktualizace stavu

Vážení příznivci, rodiny. Přináším pár aktuálních informací.

V minulém týdnu proběhlo testování zaměstnanců PCR testy, kdy všichni vyšli s negativním výsledkem. Testujeme i rapid testy, které jsme dostali od Libereckého kraje a to jednou za 14 dní. Nakoupili jsme ze svých zdrojů další rapid testy, kterými testujeme stážisty, kteří by u nás případně pracovali na brigádách. Stále platí, že měříme teploty všem dvakrát denně, nosíme roušky, rukavice. Máme zásoby respirátorů, jednorázových plášťů, čepiček, návleků na boty. Váznou dodávky rukavic, spotřeba je neskutečná.

Stále sledujeme bedlivě situaci v republice i v jiných domovech. Protože nám všem, a hlavně klientům, chybí kontakt, zkusíme opatrně rozvolnit opatření v domově. Propojíme klienty ze stejného patra v malých aktivitách (vždy v rouškách a v odstupech), budou se spolu moci potkat, sice v omezeném množství a přesném harmonogramu také u jídla. Vždy se budeme snažit, aby se nepotkávali klienti z různých pater, stejně tak, jako se nepotkává personál.

Umožníme rodinám dodávat rodičům balíčky a to v počtu jeden týdně. Nákupy klientům budeme od 1. 5. provádět v běžném režimu.

Bariérová opatření jsou velmi drsná vůči životu v domově a je potřeba si trochu vydechnout. Nemáme jediného klienta nemocného, není nakažený personál. Jsme ale připravení tak, jak nejlépe umíme a jak nám to dovolí technické zázemí domova.

Všichni se snažíme mimo práci chovat velmi obezřetně, nikdo nechce do domova nákazu donést. Zatím se to daří.

Tak nám držte palce, aby to tak bylo i dál. A mějte se všichni co nejpěkněji. Alena Závůrková

Realizovalo Vizuální studio __STROY

Domov seniorů U Přehrady, z.s.

  • IČ: 07690720, DIČ: CZ07690720
  • U Přehrady 5282/69,
  • 466 02, Jablonec nad Nisou


ŘEDITEL

RECEPCE

VRCHNÍ SESTRA - VEDOUCÍ PÉČE

STANIČNÍ SESTRA

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE
(PŘÍJEM NOVÝCH KLIENTŮ)

VEDOUCÍ PROVOZU

SPRÁVCE BUDOVY, ÚDRŽBA