7.11.2020

Důležité informace_ Covid_19

Vážení příznivci našeho Domova, vážení přátelé,
 
bohužel Vás musíme informovat, že, i přes všechna tvrdá opatření a přes veškerou snahu celého personálu, se i náš Domov potýká s nákazou Covid-19.
Máme potvrzené pozitivní případy u několika zaměstnanců a bohužel i u několika klientů – rodiny těchto klientů budou telefonicky informovány sociální pracovnicí.
Žádný z klientů nevykazuje jediný příznak, všichni jsou bez teplot, nikdo nekašle… všem se daří dobře. Ubezpečuji Vás, že veškerá péče je stále řádně obstarána i přes personální oslabení.Došlo k nutné izolaci infekčních klientů a k vyčlenění zaměstnanců, kteří budou pečovat pouze o klienty s nákazou. Nově je omezen pohyb všech klientů po Domově, je nutné, aby zůstávali na pokoji.
 
Zatím nebyli testování úplně všichni, pouze vybraní, kteří přišli do styku s pozitivním zaměstnancem. Dnes jsem domluvila s Krajskou hygienickou stanicí termín protestování celého Domova. Testovat se bude v pondělí 9. 11. a úterý 10. 11. Průběžně Vás budeme informovat o výsledcích i o tom jak se nám daří.
 
Je nám velmi líto vzniklé situace, ale po celou dobu pandemie jsme se usilovně připravovali, máme dostatek ochranných pomůcek, máme zpracovaný krizový plán.
Prvotně budeme řešit potřeby klientů a zaměstnanců až po té vše ostatní. Prosíme tedy o pochopení a o trpělivost.
Děláme vše, co je v našich silách, abychom toto těžké období co nejlépe zvládli.
 
Děkuji všem svým lidem, kteří se právě v tuto chvíli ocitli v první linii.
 
Držme si palce!
 
Bc. Pavlína Bílková, DiS.
Ředitelka Domova seniorů U Přehrady
Realizovalo Vizuální studio __STROY

Domov seniorů U Přehrady, z.s.

  • IČ: 07690720, DIČ: CZ07690720
  • U Přehrady 5282/69,
  • 466 02, Jablonec nad Nisou


ŘEDITEL

RECEPCE

VRCHNÍ SESTRA - VEDOUCÍ PÉČE

STANIČNÍ SESTRA

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE
(PŘÍJEM NOVÝCH KLIENTŮ)

VEDOUCÍ PROVOZU

SPRÁVCE BUDOVY, ÚDRŽBA