28.7.2020

skypování i odpoledne

Dobrý den,

zákaz návštěv v Domově pro seniory U Přehrady bohužel stále trvá. Nemáme sice u žádného klienta podezření na onemocnění Covid_19, ale několik klientů je nachlazených a situace na Jablonecku rozvolnění  režimu úplně nepodporuje.

Klienti se mají moc dobře. Vše jede tak jak jsou zvyklí. Snažíme se pro ně vymýšlet nové aktivity, takže kromě klasického dopoledního a odpoledního programu jsme na tento týden naplánovali návštěvu domácích mazlíčků (canisterapie, felinoterapie) a ve středu přijde zahrát „otestovaný“ pan Lehotaj na harmoniku. Příští týden vystoupí na zahradě v dostatečné vzdálenosti od klientů pětičlenná hudební skupina Sousedé a plánujeme také opékání vuřtů s kytarou.

Uvědomuji si, že je to pro Vás i Vaše rodinné příslušníky těžké a odloučení je a pravděpodobně ještě bude, dlouhé. Z tohoto důvodu jsme se snažili zařídit, abyste mohli se svými blízkými skypovat i v odpoledních hodinách. Pokud tedy máte zájem o hovor přes skype připomínám, že jsme k dispozici každý všední den od 9:00 – 15:30 hodin a v úterý a ve čtvrtek až do 17:30 hodin. Do konce tohoto týdne se v této záležitosti můžete obracet na mě a od 3. 8. opět na naši sociální pracovnici paní Dominiku Klusovou.

Děkuji za trpělivost a pochopení.

Pavlína Bílková, ředitelka

Realizovalo Vizuální studio __STROY

Domov seniorů U Přehrady, z.s.

  • IČ: 07690720, DIČ: CZ07690720
  • U Přehrady 5282/69,
  • 466 02, Jablonec nad Nisou


ŘEDITEL

RECEPCE

VRCHNÍ SESTRA - VEDOUCÍ PÉČE

STANIČNÍ SESTRA

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE
(PŘÍJEM NOVÝCH KLIENTŮ)

VEDOUCÍ PROVOZU

SPRÁVCE BUDOVY, ÚDRŽBA