Metodička/metodik péče

Posilujeme tým v přímé péči o naše klienty a hledáme tak novou kolegyni/kolegu na pozici metodička/metodik péče.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek v jednosměnném provozu (po-pá)
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe, čtvrtletní odměny, benefitní program
  • příspěvky na stravování s možností obědů přímo v Domově
  • práce ve fungujícím týmu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • moderní prostředí a zázemí nestátního domova pro seniory, který má za sebou silné partnery (např. Nadace JABLOTRON)

Požadujeme:

Kvalifikační předpoklady

  • střední vzdělání, střední odborné vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání a absolvování akreditovaného specializačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách v minimálním rozsahu 150 hodin.
  • praxi v sociálních službách minimálně dva roky
  • znalost zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.,
  • uživatelskou znalost práce s PC: Word, Excel, Internet
  • trestní bezúhonnost

Osobnostní předpoklady

  • organizační schopnosti
  • otevřenost, flexibilita, schopnost přizpůsobit se potřebám skupiny, schopnost učit a motivovat druhé, rozhodnost, komunikační dovednosti
  • emoční stabilita, klidný projev, trpělivost, schopnost reagovat s rozmyslem

Co vás čeká:

  • podpora, zaškolování a kontrola práce u poloviny pečovatelského personálu, hledání a zavádění postupů „dobré praxe“
  • plánování směn
  • příprava a organizační zajištění porad, metodických seminářů
  • pomoc při náboru nových kolegů v péči
  • zajištění (objednávání) části materiálu pro přímou péči
  • zastupitelnost a úzká spolupráce s druhou metodičkou
  • náročná, zodpovědná, ale smysluplná a naplňující práce s přímým dopadem na kvalitu péče a tím spokojenost i zdraví našich klientů

V případě zájmu kontaktujte vrchní sestru Mgr. Ivanu Svobodovou, MBA

e-mail: vrchni.sestra@domovuprehrady.cz

tel: +420 725 823 946

Realizovalo Vizuální studio __STROY

Domov seniorů U Přehrady, z.s.

  • IČ: 07690720, DIČ: CZ07690720
  • U Přehrady 5282/69,
  • 466 02, Jablonec nad Nisou

PROZATÍMNÍ ŘEDITEL

RECEPCE

VRCHNÍ SESTRA

STANIČNÍ SESTRA

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE
(PŘÍJEM NOVÝCH KLIENTŮ)

VEDOUCÍ PROVOZU

SPRÁVCE BUDOVY, ÚDRŽBA